Nowoczesne domy na sprzedaż w Suszcu

Domy na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej lub wolnostojącej. Świetna lokalizacja – w spokojnej okolicy, w bliskim otoczeniu sklepów spożywczych, przedszkoli itp. Niedaleko dużych miast i ważnych dróg dojazdowych. Domy z ekologicznymi rozwiązaniami. Położone w bliskim sąsiedztwie natury oraz licznych miejsc rekreacji

 

Oferta sprzedaży domów na Osiedlu Słoneczny Zakątek

Firma WITAN Centrum Inwestycji prezentuje nowe domy jednorodzinne na Osiedlu Słoneczny Zakątek w Suszcu, województwo śląskie. Wybierz z naszej oferty dom w zabudowie bliźniaczej lub wolnostojącej, nasze osiedle, położone w malowniczej okolicy blisko sklepów, placówek edukacyjnych oraz lasów, zapewnia komfort mieszkania i doskonałe połączenie z miastem Żory. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Domy na sprzedaż

Nowoczesne domy jednorodzinne w Suszcu, w województwie śląskim, oferują funkcjonalny układ pomieszczeń, dostępne w zabudowie bliźniaczej lub wolnostojącej. Osiedle zapewnia bliskość sklepów, edukacji, malowniczych lasów oraz łatwy dostęp do Żor i głównych dróg dojazdowych.

Natura i rekreacja

Ekologiczne domy w sąsiedztwie natury i miejsc rekreacji. W okolicy osiedla las, ścieżki rowerowe oraz Gminny Ośrodek Kultury. W pobliżu Aquarion, Twin Pigs oraz zamek w Pszczynie.

Dobra lokalizacja

Osiedle jest zlokalizowane przy drodze 935, z szybkim dostępem do autostrady A1 oraz trasy 81. W niedalekiej odległości mieści się galeria handlowa oraz liczne markety. Sklepy spożywcze sieci Biedronka i Dino są oddalone zaledwie o 700 metrów.

Facebook