Prace ziemne

Prace ziemne, korytowanie, utwardzanie gruntu, stabilizacja

Oferujemy kompleksowe wykonanie prac ziemnych, będące nieodłącznym elementem każdej budowy, zgodnie z projektem budowlanym. Roboty ziemne są początkowymi pracami budowlanymi, które polegają na wydobyciu, przemieszczeniu i kształtowaniu gruntu naturalnego, znajdującego się na terenie przeznaczonym pod budowę. Zanim jednak przystąpimy do prac ziemnych poprzedzają je prace przygotowawcze, pomiarowe, niwelacja terenu, wykonanie przyłączy mediów.

Prace ziemne – sprzęt

Dysponujemy ciężkim sprzętem  jak i precyzyjnym sprzętem pomiarowym który znacznie ułatwia i  czyni dokładnym wykonywane przez nas prace. Nasza kadrę zasilają wysoce wyspecjalizowani pracownicy dzięki, którym wykonywane prace ziemne są  na wysokim poziomie uwzględniając wszelkie potrzeby klienta.

Korytowanie gruntu

Niezbędną czynnością przed położeniem nawierzchni jest korytowanie gruntu. samo korytowanie służy  wykonaniu zagłębienia w terenie dzięki, któremu układane przez nas kostki, płyty nie będą wystawały poza nawierzchnie gruntu. W dużym uproszczeniu korytowanie gruntu służy ustabilizowaniu podłoża, gdzie w miejsce humusu i niestabilnego nośnie gruntu sypie się kruszywo, bądź stosuje się inne metody stabilizacji podłoża – mieszanie z cementem lub wapnem, które następnie się ubija i kładzie docelową nawierzchnie.

Zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami!