Wsparcie geodezyjne

WITAN Centrum Inwestycji

Kompleksowa obsługa inwestycji – wsparcie geodezyjne

Jako Witan Inwestycje uatrakcyjniliśmy nasze usługi posiłkując się wsparciem firm geodezyjnych, oferując obsługę geodezyjną inwestycji niezbędną przy niemalże każdej inwestycji budowlanej. Budowa domu jednorodzinnego, budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, hal itp. nie byłaby możliwa bez wcześniejszych konsultacji i wsparcia geodezyjnego

Wsparcie geodety jest bardzo istotne zatem warto postawić na doświadczenie i fachową obsługę

 

Geodezyjna obsługa inwestycji – prace geodezyjne na budowie

Wsparcie geodezyjne na budowie to usługa, która obejmuje wszystkie czynności związane z pomiarami i mapowaniem terenu, a także nadzorem nad realizacją projektu budowlanego zgodnie z wytycznymi projektu. Geodezyjna obsługa procesu inwestycji jest zatem kluczową kwestią przy pracach budowlanych. Dzięki temu, można z góry ustalić takie elementy jak lokalizacja budynku, drogi dojazdowe czy miejsca na instalacje podziemne.

Oferta WITAN Centrum Inwestycji

Stawiamy na pełną usługę inwestycji budowlanych, a więc pełną kompleksowość w tym również oferując geodezyjną obsługę inwestycji. Poprzez geodezyjną obsługę inwestycji rozumiemy sprawdzenie stanu prawnego przyszłej inwestycji, podziału, sporządzenie map w celach projektowych, prace geodezyjne dotyczące tyczenia obiektów budowlanych, pomiary w trakcie budowy, sporządzanie dokumentacji geodezyjnej potrzebnej do odbioru, sporządzanie inwentaryzacji powykonawczej.

Z naszej strony dysponujemy specjalistycznym sprzętem pomiarowym, co znacznie usprawnia wykonywanie pomiarów na budowie podczas prowadzenia prac, co w połączeniu z współpracą z firmą geodezyjną sprawia, że obiekty przez nas wykonywane są dokładnie i zgodnie z projektem

Jakie jest zadanie geodety na budowie?

Geodeci mogą służyć radą w kwestiach związanych z realizacją projektu, jak na przykład wykorzystaniem terenu czy lokalizacją budynków. Za pomocą specjalistycznego sprzętu, geodeci precyzyjnie określają miejsce, gdzie powinny być wybudowane fundamenty budynku. Bez tego kroku, niemożliwe byłoby prawidłowe postawienie budynku zgodnie z projektem oraz monitorowanie w trakcie rozpoczętych już prac czy budowa jest prowadzona zgodnie z projektem.

Co daje nam daje profesjonalne wsparcie geodezyjne ?

Kompleksowe wsparcie geodezyjne oferuje wiele korzyści, które pomagają zarówno w realizacji, jak i w trakcie użytkowania budynku. Wsparcie geodezyjne pozwoli zebrać i uporządkować informacje o danym obiekcie, pozwoli w sposób przemyślany zaprojektować daną przestrzeń oraz elementy zabudowy, budowę domu. Obsługa geodezyjna budowy może pomóc zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki wczesnemu wykrywaniu potencjalnych problemów, można uniknąć kosztownych poprawek i opóźnień w realizacji projektu.

Facebook