Wsparcie geodezyjne

WITAN Centrum Inwestycji

Kompleksowa obsługa inwestycji – wsparcie geodezyjne

Jako Witan Inwestycje uatrakcyjniliśmy nasze usługi posiłkując się wsparciem firm geodezyjnych, oferując obsługę geodezyjną inwestycji niezbędną przy niemalże każdej inwestycji budowlanej. Budowa domu jednorodzinnego, budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, hal itp. nie byłaby możliwa bez wcześniejszych konsultacji i wsparcia geodezyjnego

Wsparcie geodety jest bardzo istotne zatem warto postawić na doświadczenie i fachową obsługę

Co daje nam geodezyjne wsparcie?

Wsparcie geodezyjne pozwoli zebrać i uporządkować informacje o danym obiekcie, pozwoli w sposób przemyślany zaprojektować daną przestrzeń oraz elementy zabudowy, budowę domu.

Czym jest geodezyjna obsługa inwestycji?

Stawiamy na pełną usługę inwestycji budowlanych, a więc pełną kompleksowość w tym również oferując geodezyjną obsługę inwestycji.

Poprzez geodezyjną obsługę inwestycji rozumiemy sprawdzenie stanu prawnego przyszłej inwestycji, podziału, sporządzenie map w celach projektowych, prace geodezyjne dotyczące tyczenia obiektów budowlanych, pomiary w trakcie budowy, sporządzanie dokumentacji geodezyjnej potrzebnej do odbioru, sporządzanie inwentaryzacji powykonawczej.

Z naszej strony dysponujemy specjalistycznym sprzętem pomiarowym, co znacznie usprawnia wykonywanie pomiarów na budowie podczas prowadzenia prac, co w połączeniu z współpracą z firmą geodezyjną sprawia, że obiekty przez nas wykonywane są dokładnie i zgodnie z projektem